O nas - Usługi dekarskie Jelenia Góra | Usługi Ciesielskie Jelenia Góra

O nas

|

Jesteśmy firmą która świadczy usługi ciesielskie i dekarskie na terenie Jeleniej Góry i okolic. W ramach naszych usług oferujemy kompleksowe prace dekarskie, remonty dachów oraz docieplenia domów i budynków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz szeroką bazę zadowolonych klientów. Świadczą o tym liczne referencje jakimi możemy się pochwalić. Zapraszamy do skorzystania z usług specjalistów, którzy poszycia dachu wymieniają już od lat... Zapraszamy do skorzystania z usług dekarzy którzy specjalizują się także w ciesielstwie, dzięki czemu dachy zrobimy także od podstaw!

Usługi dekarskie - firma od profesjonalnego dachu

Dach to bardzo ważny element domu, dlatego warto zadbać o to, aby był wykonany solidnie. Warto pamiętać także o tym, żeby jego konstrukcja pozwalała na swobodne przepływy powietrza oraz odprowadzanie nadmiaru ciepła. Wszystko to ma bardzo duże znaczenie i można się tego spodziewać, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że dach stanowi barierę oddzielającą nas od atmosfery. Jak zatem nie trudno się domyślić, warto wziąć pod uwagę ofertę specjalisty!

Musimy pamiętać o tym, że dach musi spełniać swoją funkcję i to w taki sposób, aby nie szkodził nam ani naszej rodzinie. Dlatego też warto zadbać o to, aby na jego konstrukcji nie pojawiły się żadne usterki. Warto również pamiętać o tym, żeby był on odpowiednio wentylowany oraz miał dobre parametry cieplne. O wszystkie te parametry, nasza firma zadba na każdym etapie realizacji zlecenia. Pracujemy na każdym rodzaju materiałów, realizując projekty z nawet najbardziej rozbudowanych konstrukcji! Wiele lat doświadczenia pozwala nam na wykonywanie prac i świadczenie usług ciesielskich oraz dekarskich, na możliwie najwyższym poziomie.

Usługi ciesielskie - gdy potrzebujesz nowego dachu

Realizujemy pokrycia dachowe oraz świadczymy usługi ciesielskie w pełnym zakresie. Budujemy konstrukcje dachowe, kończąc poprzez realizację pokrycia dachowego, jako montaż wszelkiego rodzaju materiałów od dachówki, przez blachodachówkę aż po papę termozgrzewalną. Montaż pokrycia dachowego wyznaczonych przez producentów materiałów. Jeśli zatem szukają Państwo firmy do pokrycia swojego dachu za pomocą dachówki czy też innego pokrycia dachowego dla swojego domu, zapraszamy do nas!

Usługi dekarskie - kontakt

Szukając dekarza do swojego dachu, możecie Państwo zaufać naszym dekarzom. Zrealizują oni montaż dachówki, tzw. "papy" czy innych prac towarzyszących, profesjonalnie! Jeśli chcieliby Państwo porozmawiać na temat swojego dachu... Jeśli potrzebujecie Państwo wyceny realizacji swojego dachu przez dekarza... Zapraszamy:

Dekarz Jelenia Góra - usługi dekarskie