Krycie dachówką ceramiczną i cementową - Usługi dekarskie Jelenia Góra | Usługi Ciesielskie Jelenia Góra

Krycie dachówką ceramiczną i cementową

|

Dachówka to tradycyjny rodzaj pokrycia dachowego, który jest często stosowany w budownictwie mieszkaniowym. Jest ona wykonana z różnokolorowych glin i ma charakterystyczny, lekko wypukły kształt. Dachówki te są trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu są idealnym materiałem na dachy. Jednak podczas samego montażu pokrycia dachowego, dachówki bardzo łatwo uszkodzić. 

Montaż dachówki na dachu - Jelenia Góra

Jeśli szukasz firmy która w ofercie swoich usług posiada dekarstwo a same usługi świadczy od lat, to zapraszamy do nas. Posiadamy bogate doświadczenie z zakresu pokrycia dachowego za pomocą blachodachówki, papy czy tradycyjnej dachówki. Jako wykonawca wielu dachów na terenie Jeleniej Góry i okolic, jesteśmy w stanie pochwalić się wieloma realizacjami z których klienci zadowoleni są po dzień dzisiejszy. 

Jeśli szukasz usług na montaż pokrycia dachowego za pomocą dachówki w Jeleniej Górze

Jeśli szukasz firmy która zamontuje dachówki na Twoim dachu to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy pokrycia dachowe każdego typu, a także docieplenia i remonty dachów. Jesteśmy firmą którą można polecić każdemu kto szuka rzetelnego wykonawcy. 

Kładzenie dachówki Jelenia Góra - kontakt

Kładzenie dachówki Jelenia Góra - kontakt