Krycie papą termozgrzewalną - Usługi dekarskie Jelenia Góra | Usługi Ciesielskie Jelenia Góra

Krycie papą termozgrzewalną

|

Istnieje wiele sposobów na pokrycie dachu, ale jeśli chcesz uzyskać najlepszy możliwy efekt termiczny, musisz rozważyć krycie dachu papą termozgrzewalną. Jest to specjalistyczna forma papy, która jest przeznaczona do zastosowań na dachach. Podczas gdy inne typy papy mogą się rozpaść pod wpływem dużych temperatur, papa termozgrzewalna jest odporna na takie warunki i będzie trzymać się mocno przez lata.

Krycie dachu papą termozgrzewalną Jelenia Góra - kładzenie papy

Krycie dachu papą termozgrzewalną to proces, który wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Jeśli nie jesteś pewien, czy możesz to zrobić sam, skontaktuj się z lokalnym fachowcem. Warto pamiętać o tym że tego typu materiały, wymagają przygotowanego podłoża a sam montaż nie tylko klejenie. Podczas montażu papy termozgrzewalnej, wymagana jest odpowiednia temperatura wytwarzana za pomocą palnika. Dzięki niej, montaż jest wykonany prawidłowo. Bardzo łatwo pokrycie można uszkodzić gdy papa zostanie przegrzana, jednak równie łatwo nieprawidłowo wykonać warstwę takiego pokrycia przy zbyt niskiej temperaturze. Podobnie z resztą krycie wykonamy nieprawidłowo gdy nie rozgrzejemy odpowiednio warstwy papy podczas realizacji pokryci dachu.

Warto jednak zaufać profesjonalnej firmie, która od lat zajmuje się realizacją dachów, ich naprawy a także montażu m.in. papy termozgrzewalnej.

Cena papy termozgrzewalnej i pokrycia dachu papą

O ile cenę samego materiału do krycia dachów można łatwo przekalkulować, o tyle koszty samego pokrycia dachu przez warstwę papy termozgrzewalnej już nie do końca. Istnieje wiele czynników dotyczących wycen tego typu dachu. Montaż na dachu płaskim i niskim będzie inaczej wyceniony niż w przypadku dachu wysokim i np. z dużą ilością kominów, elementów stałych które są już przymocowane do samego dachu. Warto także poprosić o pomoc w wyborze materiału do pokrycia dachu, dzięki czemu montaż może przebiec szybciej i sprawniej.

Krycie dachu papą termozgrzewalną Jelenia Góra - kontakt

Kładzenie papy Jelenia Góra - kontakt