Ocieplanie poddaszy - Usługi dekarskie Jelenia Góra | Usługi Ciesielskie Jelenia Góra

Ocieplanie poddaszy

|

Ocieplanie poddaszy styropianem jest dość popularnym sposobem na docieplenie domu. W tym przypadku stosowany jest styropian, który ma odpowiednią gęstość i grubość. Jego wybór zależy od tego, czy podłoga będzie użytkowa czy nieużytkowa. Styropian musi mieć wysoki współczynnik izolacyjności termicznej i być dobrze wentylowany. Oprócz styropianu można także używać wełny mineralnej oraz pianki poliuretanowej.

Najważniejsze by podczas procesu ocieplenia zarówno poddasza jak i pozostałych części budynku, nie tworzyć tzw. mostków termicznych. Wbrew pozorom wykonanie ocieplenia budynku czy samego poddasza, wymaga doświadczenia i stosownej wiedzy z zakresu:

  • Doboru materiału
  • Odpowiedniego przygotowania podłoża do ocieplenia
  • Dokładnej analizy płaszczyzny którą ocieplamy.

Ocieplanie poddaszy w Jeleniej Górze - materiał!

Wszystkie prace wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Posiadamy zaufanych partnerów, którzy oferują materiały budowlane i stolarkę na najwyższym poziomie. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twój dom będzie solidnie i dobrze ocieplony – skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać materiały idealne dla Twoich potrzeb. Z nami Twój dom będzie cieplejszy!

Ocieplanie poddaszy Jelenia Góra - kontakt

Jeśli zatem szukasz firmy która za pomocą wełny lub innego materiału, dokona izolacji dachu, poddasza czy ścian budynku... Jeśli szukasz firmy która wykona to profesjonalnie i z gwarancją jakości... Zdecydowanie powinieneś wybrać naszą firmę!

Ocieplanie budynków Jelenia Góra - kontakt